NovinkyPandémia a spotreba TEPLEJ VODY

28 mája, 2020by Csilla Bugárová
https://ecolector.sk/wp-content/uploads/2020/05/money-2724241_1920-1280x865.jpg

Počas pandémie a obmedzení, sme viacerí zrazu ostali DOMA. Či už z dôvodu, že sme mali nútené voľno alebo sme prechádzali na tzv. ONLINE život a HOMEOFFICE. Tento nový štýl života priniesol zmeny, kedy sme strávili pomerne veľa času doma a z toho vyplýva, že naša spotreba sa tiež odlišuje od normálu. Ako presne vplýval tento náš doma strávený čas a zvýšené hygienické opatrenia na naše ENERGIE?

 

Podľa Slovenského zväzu výrobcov tepla sme minuli až o 8 % viac teplej vody ako za iných podmienok.

 

Nikto si ešte pred pol rokom nebol myslel, že sa budeme musieť popasovať s takou pandémiou a dobou aká prišla. Nevedeli sme si ani predstaviť, že budeme izolovaní a nebudeme môcť cestovať, či už za najbližšími alebo na dovolenku. Nevieme v tomto prípade, aké leto nás čaká a ako sa vyvinie ekonomika do budúcna. Začali sme si ale viac vážiť naše domy, záhrady a samozrejme aj BAZÉNY alebo VÍRIVKY.

(Ako Vám poslúžia SOLÁRNE PANELY, keď máte bazén alebo vírivku sa dozviete v nasledujúcom článku.)

 

Každopádne, by sme mali aj v tejto dobe rozmýšlať ako naše peniaze INVESTOVAŤ do systémov, ktoré nám dokážu veľa UŠETRIŤ a vďaka nim sme šetrní aj ku prírode. ŠTÁTNE PRÍSPEVKY na inštalácie solárnych panelov sa naďalej budú poskytovať v rámci projektu „ZELENÁ DOMÁCNOSTIAM“, vďaka ktorej sa stali prístupné tieto systémy, pre takmer každú domácnosť. S výberom správneho systému a s dokumentáciou sa kľudne obráťte na nás.

 

KONTAKTNÉ ÚDAJE

PRACOVNÉ DNI
Po - Pi 8:00 - 16:00
cez víkend ZATVORENÉ
NÁJDETE NÁS
Malotejedská 530/1
929 01 Dunajská Streda
Mobil
+421911751361

Email
ecolectorsk@gmail.com
This error message is only visible to WordPress admins
Error: Connected account for the user quantum_plus_sro does not have permission to use this feed type.

Copyright - všetky práva vyhradené - www.ecolector.sk