ÚvodZónová regulácia a smart systémy

https://ecolector.sk/wp-content/uploads/2019/08/header_salus.jpg

Termostaty SALUS Smart Home môžete použiť na ovládanie podlahového vykurovania alebo radiátorových hlavíc TRV. Základným prvkom systému je univerzálna brána UGE600, ktorá spája všetky vaše zariadenia Smart Home*. Všetky jednotky sú navzájom prepojené bezdrôtovo.

Odlišnosť SALUS iT600 Smart Home od ostatných systémov spočíva v spôsobe, ako môžu zariadenia vzájomne spolupracovať – to jednoducho nastavíte v OneTouch pravidlách. Užívateľ môže vytvárať či meniť pravidlá, ktoré rozšiřujú možnosti ovládania zariadení pomocou univerzálnej internetovej brány.

Ak má uživateľ nainštalovaný systém SALUS iT600 Smart Home vo viacerých budovách, môže sledovať čo se deje v každej jednej z nich posúvaním fotografií budov v aplikácii. Sledovanie zabezpečenia vašich nehnuteľností pomocou okenného či dverového senzora nebolo nikdy jednoduchšie. Všetko môžete ovládať pomocou prehľadnej aplikácie odkiaľkoľvek zo sveta jednoducho prostredníctvom vášho smartfónu, tabletu alebo PC.

Príklady použitia systému iT600

Sálavé panely vykurovacích systémov majú problémy s prekurovaním miestností – kúria, aj keď sa dosiahla požadovaná teplota a ventil sa zatvoril. Termostaty z radu iT600 / EXPERT / EXPERT NSB / EXPERT HTR tento problém riešia elektronicky a efektívne pomocou nasledovných systémov riadenia:

Algoritmus TPI (Time Proportional & Integral) je osvedčenou metódou minimalizácie spotreby energie výpočtom požiadaviek z termostatu. Naše zariadenia, ktoré disponujú technológiou TPI, dokážu zabezpečiť presnejšiu reguláciu teploty a výsledkom je úspora energie aj zvýšená úroveň komfortu. Majú zložitejší algoritmus, ktorý sa neustále prispôsobuje podmienkam prostredia. “I” (integrálna) časť riadenia TPI vďaka komplexnému algoritmu prevádza malé, dlhodobé úpravy procesu – mení sa čas vykurovania tak, aby sa teplota miestnosti ešte presnejšie priblížila k požadovanej hodnote.

Systém PWM (Pulse Width Modulation) – Priebežným porovnávaním požadovanej teploty s nameranou teplotou, sú dĺžky otváracích časov pre termopohony upravené tak, že nameraná teplota takmer neprekročí alebo neklesne pod nastavenú teplotu. Týmto spôsobom sa požadované nastavenie teploty reguluje presne a pohodlne.

https://ecolector.sk/wp-content/uploads/2019/08/priklady.jpg
https://ecolector.sk/wp-content/uploads/2019/09/infographic.png

KONTAKTNÉ ÚDAJE

PRACOVNÉ DNI
Po - Pi 8:00 - 16:00
cez víkend ZATVORENÉ
NÁJDETE NÁS
Malotejedská 530/1
929 01 Dunajská Streda
Mobil
+421911751361

Email
ecolectorsk@gmail.com

Copyright - všetky práva vyhradené - www.ecolector.sk