ÚvodSlužby

PORADENSTVO
Ako prvým krokom, radíme svojim zákazníkom, aby presne definovali svoje potreby, v prípade ak majú s týmto krokom problém, radi ich privítame na našom SHOWROOME, kde máme vystavené a namontované naše systémy.
OBHLIADKA
Pri výbere a nadimenzovaní správneho systému, je dôležitou súčasťou obhliadka, pri ktorej spoločne so zákazníkom prejdeme daný objekt a spíšeme všetky dôležité fakty, ktoré musíme brať do úvahy, aby sme vedeli spracovať cenovú ponuku.
NÁVRH SYSTÉMU
Po definovaní potrieb zákazníka a obhliadke objektu prichádza návrh systému a následne cenová ponuka.
MONTÁŽ NA KĽÚČ
Ak sa rozhodnete pre nás, vy už nebudete mať žiadne starosti. Dohodneme presný termín montáže, vy len otvoríte dvere naším montážnikom a my Vám odovzdáme fungujúci kompletný systém.
POMOC S VYBAVENÍM DOTÁCIE
V rámci národného projektu Zelená domácnostiam, majú zákazníci možnosť sa uchádzať o finančný príspevok na obnoviteľné zdroje energie, keďže firma QUANTUM plus s.r.o. je zapísaná v zozname oprávnených zhotoviteľov v zmysle Všeobecných podmienok národného projektu. Pri žiadosti o finančný príspevok je potrebná registrácia a následná dokumentácia, s ktorou ochotne našim zákazníkom pomôžeme a poradíme.
ZÁRUČNÝ AJ POZÁRUČNÝ SERVIS
Naša starostlivosť o zákazníkov pretrváva počas záruky a takisto sa radi postaráme o našich verných zákazníkov aj po uplynutí záručnej doby. Stačí zavolať a my Vás zaevidujeme a dostanete termín servisnej prehliadky.
PREDAJ PRÍSLUŠENSTVA
Našim zákazníkom ponúkame aj predaj náhradných
dielov a máme v ponuke aj kvalitné špirálové výmenníky
tepla, prípravok K3 na jednoduché a účinné odstránenie vodného kameňa.

KONTAKTNÉ ÚDAJE

PRACOVNÉ DNI
Po - Pi 8:00 - 16:00
cez víkend ZATVORENÉ
NÁJDETE NÁS
Malotejedská 530/1
929 01 Dunajská Streda
Mobil
+421911751361

Email
ecolectorsk@gmail.com
This error message is only visible to WordPress admins
Error: Connected account for the user quantum_plus_sro does not have permission to use this feed type.

Copyright - všetky práva vyhradené - www.ecolector.sk