NovinkyNechcete riskovať dovolenku v zahraničí? Užívajte si pohodlie domova a predĺžte si leto aj pomocou našich SYSTÉMOV.

16 júla, 2020by Csilla Bugárová
https://ecolector.sk/wp-content/uploads/2020/07/background-board-brown-design-261106-1280x720.jpg

Veľa ľudí sa ani nedomnieva, akým pomocníkov môžu byť SOLÁRNE SYSTÉMY pre BAZÉNY alebo aj VÍRIVKY. Čoraz viac domácností sa rozhodne pre kúpu bazénu a hlavne v tomto období koronavírusu, môže ísť buď o komfort alebo pocit BEZPEČIA a stálosti, vzhľadom na stále meniacu sa situáciu. Podobne je to v našej krajine aj s počasím. Kým si jeden deň užívate 30 °C  a nádherné slnečné počasie, počas ktorého sa ľahko bazén ohreje ale môže prísť z jednej minúty na druhú premenlivé počasie a búrky a samozrejme chladnejšie noci, kedy ten bazén dokáže celkom rýchlo stratiť na teplote.

O bazénoch je všeobecne známe, že sú žrútom energie, či už berieme len náklady na prevádzku alebo aj ohrev bazénovej vody (pohybujeme sa v rozmedzí od 1000 až 1500 € ročne).

 

Pri SOLÁRNOM OHREVE vody s kombináciou zakrývania bazéna fóliou, dokážeme teda predĺžiť kúpaciu sezónu od apríla do konca OKTÓBRA. Treba si pripomenúť aj ďalšiu výhodu, ktorou je ohrev VNÚTORNÉHO bazéna, ktorý nemá možnosť získať žiadne teplo zo slnka, jedine vďaka SOLÁRNEJ TECHNIKE alebo iného zdroja.

 

PREČO TEDA SOLÁRNY SYSTÉM NA BAZÉNY?

-udržanie STÁLEJ teploty vody
-NIŽŠIE prevádzkové náklady
-DLHŠIA kúpacia sezóna
-možnosť získanie DOTÁCIE až 1750 €

 

Solárny systém pre ďalšie využitie

Ak teda máte bazén a zamýšľate sa nad solárnym systémom, treba povedať aj možnosť kombinácie, na ktoré systém dokážeme využiť a to sú, OHREV VODY, PODPORA VYKUROVANIA (pri teplovodnej podlahovke hlavne) a OHREV BAZÉNOVEJ VODY alebo VÍRIVKY.

KONTAKTNÉ ÚDAJE

PRACOVNÉ DNI
Po - Pi 8:00 - 16:00
cez víkend ZATVORENÉ
NÁJDETE NÁS
Malotejedská 530/1
929 01 Dunajská Streda
Mobil
+421911751361

Email
ecolectorsk@gmail.com
This error message is only visible to WordPress admins
Error: Connected account for the user quantum_plus_sro does not have permission to use this feed type.

Copyright - všetky práva vyhradené - www.ecolector.sk