BlogNapadla aj Vás výmena kotla počas JARNÉHO UPRATOVANIA?

21 apríla, 2020by Csilla Bugárová
https://ecolector.sk/wp-content/uploads/2020/04/aktualitka-1280x640.png

Počas tejto doby, kedy u nás začala vládnuť pandémia koronavírusu, viacero ľudí strávi, možno nútene oveľa viac času doma. Tento čas si snažíme doma spestriť rôznymi aktivitami a na druhej strane ho však efektívne využiť. Veľakrát sme odkladali rekonštrukcie alebo tzv. „veľké upratovanie“ či už šatníka, skladu alebo kotolne“. Nástupom Jari prichádza obdobie zmien. Nastáva čas, kedy sa príroda zobúdza, kedy odkládáme alebo vyselektujeme zimné oblečenie a nahrádzame ho novými vzdušnými kúskami. Hovoríme tomu „JARNÉ UPRATOVANIE“. Milé dámy a páni, práve toto obdobie je najvhodnejšie aj na rekonštrukciu kotolne a VÝMENU KOTLA.

 

Prečo sa Vám oplatí vymeniť kotol práve teraz?

Počas Jari je ideálny čas, keďže sa vonkajšie teploty zvyšujú a nemusíte už kúriť počas toho dňa, keď sa Vám starý kotol odmontuje a na druhej strane, keď príde ďalšie vykurovacie obdobie už pokojne nabieháte s novým systémom bez akéhokoľvek stresu, že je nával na kúrenárske firmy a musíte čakať na odborníkov.

Kotol je  vhodné vymeniť nie len vtedy, keď už vidíte, že dosluhuje ale najmä, keď si chcete znížiť náklady na energie pomocou novej technológie.

 

Nemáte dostatok priestoru?

Naše kompaktné elegantné prevedenie kotlov je výhodné aj vďaka šetreniu priestoru, ktoré je veľkým pozitívom oproti starším systémom. Je vhodné aj do menších rodinných domov ale aj bytov a dokonca Vás možno poteší aj vynovený dizajn.

 

Zákony a výmena kotla?

Od roku 2015 vyradili z výroby nekondenzačné kotly, z toho dôvodu Váš STARÝ kotol nahradíme novým kondenzačným, kde bude potrebné myslieť aj na odvod kondenzátu, aby ste ho nemuseli vylievať a tým zabezpečíme automatické fungovanie.

 

Je výmena vhodná pre domáceho kutila alebo sa radšej obrátiť na firmu?

Aj keď sa to zdá celkom ľahká práca pre domácich šikovníkov a mnohí si myslia, že môžu takto veľa ušetriť, neodporúčame to. Práca s kotlom patrí pre majstra, ktorý dokáže zhodnotiť fungovanie existujúceho systému, navrhnúť nový systém aj s komínovým systémom a odvodom kondenzátu, tak aby ste sa nasledujúce vykurovacie obdobie bezproblémovo mohli tešiť z novej kotolne a ušetrených nákladov.

 

Viac o našej ponuke plynových kotlov

 

 

KONTAKTNÉ ÚDAJE

PRACOVNÉ DNI
Po - Pi 8:00 - 16:00
cez víkend ZATVORENÉ
NÁJDETE NÁS
Malotejedská 530/1
929 01 Dunajská Streda
Mobil
+421911751361

Email
ecolectorsk@gmail.com
This error message is only visible to WordPress admins
Error: Connected account for the user quantum_plus_sro does not have permission to use this feed type.

Copyright - všetky práva vyhradené - www.ecolector.sk